Seznam Menu je uceleným přehledem všech dostupných reklamních formátů a možných spolupracích a to včetně těch, které připravujeme klientům na míru. Na jednom místě si tak můžete vybrat z široké nabídky možných spoluprací s využitím jak vašich materiálů, tak s možností tvorby podkladů přímo od Seznamu.

V základním nastavení se zobrazí celkový přehled všech formátů podle jednotlivých mediatypů. Díky filtrům umístěných v horní části si můžete vyfiltrovat zobrazené formáty podle následujících kritérií:

Chci brand nebo výkon?

Chcete zvýšit povědomí o značce a dlouhodobě působit na svou cílovou skupinu, nebo spíš potřebujete rychle zvýšit výkon kampaně? Svých cílů snadno dosáhnete díky správně zvolenému formátu nebo kombinací formátů, které se vzájemně doplňují.

Kdo připraví podklady?

Máte už vlastní kreativu hotovou a potřebujete předat své reklamní sdělení relevantnímu publiku a využít k tomu velkého zásahu Seznam inventory? Nebo chcete kreativní řešení na míru vytvořit od Seznamu a využít atraktivního obsahu, který souvisí s vaší nabídkou?

Jak moc se chci zapojit?

Různé formáty umožňují různou míru zapojení. Seznam má vlastní redakce a obsah, který lze využít. Přípravu obsahu můžete nechat zcela na nás, nebo se na jeho tvorbě částečně podílet. U některých spoluprací platí, že je celé řídí redakce. U všech vám ale pomůžeme zajistit správnou distribuci i nastavení kampaňových cílů.

V detailu formátu najdete nejen informace o jeho vhodnosti a výhodách, ale je doplněn i o případové studie, ve kterých se můžete inspirovat úspěšnými kampaněmi našich klientů. Zároveň vám doporučíme další vhodné formáty, které doplní vaši komunikaci a pomohou vám dosáhnout stanovených cílů.

Náš přehled reklamních formátů využijete i jako zdroj informací o možnostech propagace vaší značky a je také propojen s naším slovníkem pojmů, který naleznete na našem blogu.

Pokud byste si nevěděli rady, nebo hledáte speciální formát na míru, neváhejte nás kontaktovat.